null

O nás

Sme certifikované laboratórium, ktoré sa špecializuje na testovanie potravinových intolerancií.

Kto sú naši partneri? 
Pre spoluprácu vyberáme najlepších partnerov. Pre testovanie sú to britské spoločnosti Omega Diagnostics a Cambridge Nutritional Sciences, ktoré disponujú vlastnou vedeckou základňou, výskumom a rokmi skúseností.

S kým spolupracujeme?
S lekármi, zdravotníckymi zariadeniami, odborníkmi na výživu. Poskytujeme testovanie aj individuálnym klientom, ktorým vieme po testovaní zabezpečiť tiež poradenstvo.

Sú naše testy spoľahlivé?
Spoľahlivosť je 96%. Náš britský partner je členom britskej Asociácie pre in vitro diagnostiku (BIVDA). Manažment kvality ich zariadení je certifikovaný ISO9001:2008 a tiež ISO 13485:2003. Odberné sady SEPEA Elisa Screen majú certifikát Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv.

Bližšie informácie o certifikácii nájdete tu.

Testujeme z kapilárnej krvi (odber z prsta). V tejto oblasti poskytujeme najvyššiu úroveň služieb a preto pre spoluprácu vyberáme najlepších partnerov.

Ku všetkým produktom dodávaným našou spoločnosťou poskytujeme poradenstvo na uvedenej infolinke 0918 621 847, kontaktovať nás môžete tiež e-mailom. Ak ste lekár, lekáreň, výživový poradca, zaoberáte sa profesionálne touto oblasťou a máte záujem o spoluprácu, kontaktujte nás.