null

katka-tothova-foto-2.jpg

Online Nutrition Coach @ Nutriwellness (online-klinika naturopatickej a funkčnej medicíny a výživy)

Naturopatickej medicíne a výžive sa venujem od roku 2008 a mám za sebou 5-ročné štúdium Biomedical Sciences and Nutrition Therapy (the College of Naturopathic Medicine) vo Veľkej Británii, plus roky pokračujúceho CPD vzdelávania. Vzhľadom na komplexnosť mojho prístupu dávam prednosť systému 3-mesačného coachingu pred klasickými konzultáciami.

Nutriwellness coaching je určený pre každého, kto sa zaujíma o aktívnu prevenciu, alebo sa už nevie dočkať “so sebou niečo robiť”. Či ide o zmenu hmotnosti, energie, vnímania stresu alebo už rozvinutý chorobný stav. Funkčná medicína nehľadá “liek na chorobu” ani “bylinku na symptóm”. Na to sú tu lekári a bylinkári. Hľadáme skôr tie pôvodné príčiny narušenia zdravia. Ich odstránením alebo limitovaním, adaptáciou na ne, či regeneráciou “prostredia”, doplnením živín a úpravou mikrobioty (tzv. Protokol 4R), sa snažíme vytvoriť v tele také vnútorné podmienky, ktoré nebudú chorobe, či nejakému neduhu, pridávať ďalej na oheň.

Počas “nutrition coaching” používam rôzne nástroje, ako analýzu symptómov a jedálnička, špecializované dotazníky a aj mnohé druhy lekárskych, nadštandartných i domácich testov. Takéto testy vedia pri správnom pochopení navigovať na cielenejšie odporúčania a podstatne urýchliť postup.

Neváhajte ma kontaktovať, ak si neviete dať rady s výberom alebo interpretáciou testov.

Web: www.nutriwellness.eu

E-mail: katka071@yahoo.com