FoodDetective™

€117
(0) Napísať recenziu
UPC:
8588006965094
Doprava:
Doprava zdarma

Popis produktu

Základný jednoduchý laboratórny test potravinovej intolerancie. Vyhodnocovaný originálnou súpravou FoodDetective dodávanou britskou spoločnosťou Cambridge Nutritional Sciences (Omega Diagnostics)

Donedávna bol samodiagnostický. Dnes už testovaný laboratórne, po zaslaní pár kvapiek krvi odobratej z prsta, pomocou domácej odbernej sady SEPEA. 

Rokmi overená prax potvrdzuje, že citlivosť testu je maximálne spoľahlivá, avšak test je len orientačný. Miera intolerancie na jednotlivé potraviny je určovaná len vizuálne, nie laboratórnym denzitometrom.

Zisťuje intoleranciu na 59 potravín (niektoré sú ale v skupinách) - Zoznam testovaných potravín nájdete tu.

Možné doplniť testom na pleseň Candida Albicans alebo doplnkovým testom SEPEA Elisa Screen na 22 potravín. Zvýhodnené balíčky nájdete tu.

Poštou vám bude doručená špeciálna odberná sada SEPEA. Vzorku odoberiete podľa priloženého návodu a v pôvodnom obale zašlete na uvedenú adresu. Výsledok testu s originálnym FoodDetective reportom obdržíte do 3 dní odo dňa doručenia odobratej vzorky. Podrobný návod na použitie odbernej sady nájdete tu.

Varianty testu:

-Test s odberom doma a následnou Skype konzultáciou - v cene je navyše 1h personalizovaného poradenstva Mgr. Dagmar Rakovickej Čanigovej

-Test s profesionálnym odberom a následnou Skype konzultáciou - v cene je navyše 1h personalizovaného poradenstva Mgr. Dagmar Rakovickej Čanigovej

-Test s profesionálnym odberom, expresným vyhodnotením a následnou Skype konzultáciou - v cene je navyše 1h personalizovaného poradenstva Mgr. Dagmar Rakovickej Čanigovej

Pre jednoduchší výber si prečítajte porovnanie testov.

Chcete sa dozvedieť viac o potravinovej intolerancii?

UPOZORNENIE !   Produkt je odberová súprava. Vzorka sa spracováva laboratórne. Pre spracovanie je nevyhnutné podpísať informovaný súhlas so spracovaním osobných údajov na dobu nevyhnutnú pre relevantné vykonanie testu. Informovaný súhlas je priložený v balení. Pre spracovanie vzorky je nutné podpísať priložený súhlas so spracovaním osobných údajov. Dodávateľ neodporúča opakovať testovanie skôr ako 12 mesiacov po zavedení diety. Dôvodom je, že váš organizmus môže pomalšie reagovať na zmeny v stravovaní.

ŽIADAME O ZASLANIE VZORKY DO 6 MESIACOV OD ZAKÚPENIA TESTU.

Zákazníci si tiež pozerali

Zákazníci tiež hľadali