null

SEPEA 220+ Food Intolerance Test with free results consultation

€299,00
€451,00
(You save €152,00 )
(8) Write a Review
UPC:
8588006965056
Shipping:
Free Shipping

Product Description

More than 220 foods intolerance test with the following free consultation of the results. 20 minutes online or phone review with a food intolerance specialist, Dagmar Rakovická Čanigová.

SEPEA food intolerance tests, free consultation of results

Precise laboratory test that examines your reaction to 220+ foods. Blood sample is analyzed by Elisa laboratory technology. You will find out which foods cause an increased level of IgG antibodies in your blood.

The list of tested foods for this test can be found HERE.

How does it work

1. After purchase we will send you the SEPEA blood collection kit

2. Collect a few drops of blood from your finger in the comfort of your home. See video tutorial HERE (or visit our collection point)

3. Send the collected sample free of charge to us

4. We will send you the results report by email within 14 days.

5. Book a free consultation of results.

Unless you have the courage to collect a blood sample yourself, you can call 0918621847 to book a professional blood sample collection at our collection points.

Compensation of the contribution of insurance companies when purchasing SEPEA Elisa Screen food intolerance tests. If your insurance company offers you a subsidy for a food intolerance test, we will match the price. Click here.

Information about tested foods and general dietary instructions are not meant to replace professional medical care, but they can increase the quality of your life.

More details on blood sample handling please find HERE.

WARNING! The product is a blood collection set. When blood sample is returned to us, it will be tested in the laboratory. For the processing, it is necessary to sign the informed consent to the processing of personal data for the time necessary for the relevant test execution, as well as the consumer's consent to the sample testing. By expressing this consent, the consumer loses the right to withdraw from the contract after the service has been provided. The informed consent is included in the package. The supplier does not recommend retesting earlier than 12 months after the introduction of the diet. The reason is that your body can react more slowly to changes in diet.

WE REQUEST TO RETURN THE SAMPLE WITHIN 6 MONTHS OF PURCHASING THE TEST.

Videos

Reviews

 • 5
  Anka

  Posted by Anna Bridova on 27.07.2022

  Som rada, že aj na Slovensku je už dostupná možnosť otestovať potravinovú intoleranciu. Pre vytvorenie správneho spôsobu stravovania je dôležité poznať svoju intoleranciu na potraviny. Mali by to rešpektovať aj zdravotné poisťovne s tak znižovať chorobnosť svojich klientov. Propagáciou a preplatením testov by predišli mnohým chronickým ochoreniam a dlhodobému trápeniu bolesťami.

 • 5
  200+

  Posted by Jana Kirschnerova on 27.07.2022

  Na výsledky som som čakala 2 týždne, čo je prijateľná doba.

 • 5
  výsledky sa po upravení jedálnička dostavili okamžite

  Posted by Gabriela Fehérová on 27.07.2022

  Rada by som sa Vám touto cestou ešte raz veľmi pekne poďakovala za trpezlivý a ľudský prístup. Za ochotu a priestor na moje otázky. po obdržaní výsledku testov na potravinovú intoleranciu u dcérky a úprave jedálnička sa nám podarilo dosiahnuť veľké zlepšenie. Cca do 10dní od vysadenia všetkých potravín, ktoré nám vyšli v reporte so zvýšenými a vysokými hodnotami (pri teste 200+ potravín ich bolo 35) jej ekzém po dvoch rokoch trápenia úplne ustúpil. Koža sa jej v mieste krásne bez použitia akýchkoľvek podpornych prostriedkov sama zhojila. Čisto len vysadením problematických potravín. Tušili sme, že mlieko a lepok jej pravdepodobne nevyhovuje hoci po vyšetrení na alergológii k ich vysadeniu nebol dôvod. Po vysadeni týchto dvoch potravín sa nám ekzém stale nedarilo stiahnuť. Nenapadlo ma, že aj také potraviny ako zemiaky, fazuľa, kukurica (súčasť bezlepkových potravín vo forme kukuričného škrobu), sója, vajíčka, kvasnice a ich zastúpenie v mnohých iných potravinách jej môžu k ekzému prispievať. Pri alergologickom vyšetrení nám vyšla jedine alergia na kivi a zvýšený histamín. Tým sme boli vybavení.Testy mi pomohli sa zorientovať v potravinách a nastavení na liečivú stravu. Uvedomujem si, že liečba ekzému zahŕňa komplexné zmeny a cesta k vyliečeniu je veľmi individuálna, no ako som pochopila, na začiatku cesty je nastavenie stravy základ. A u nás sa vysledky po upravení jedálnička na zaklade výsledku testov dostavili okamžite.

 • 5
  Test

  Posted by Andrea Sojková on 28.06.2022

  Výsledky do týždňa

 • 5
  Velmi presný intolerancný test,mám s ním skúsenosti uz 5 rokov.Ak zjem nieco z vysokopozitivnych potravín,dostanem svrbivý výsev do 1 dna,alebo do 4-5 dní silne bolesti klbov.

  Posted by MUDr.Emília Mayer Husková on 11.06.2022

  Personál je pri odbere velmi milý,výsledky dostávam za 4 az 12 dní od odberu.

 • 5
  Potravinový test

  Posted by Denisa on 01.04.2022

  Vynikajuci

 • 5
  Najlepšia investícia do môjho zdravia

  Posted by Dagmar, Bratislava on 30.09.2020

  Tento test osobne považujem za najlepšiu investíciu do svojho zdravia, akú som kedy urobila. Aj keď priznávam, že som bola zo začiatku pri jeho kúpe skeptická, pretože som nevedela, čo mám od testu a samotného výsledku očakávať. Jeho presnosť sa mi ale čoskoro potvrdila: Dlhé roky som bojovala s atopickým ekzémom, ktorý mi do dvoch mesiacov od vysadenia potravín s hraničnými a zvýšenými hodnotami na základe výsledného reportu zmizol. Stačilo iba upraviť stravu na základe tohto výsledku a výsledky sa dostavili. Test SEPEA ELISA SCREEN 200+ odporúčam preto všetkými desiatimi, pretože jeho investícia sa vám v prípade správneho dodržania eliminačnej diéty niekoľkonásobne vráti v podobe lepšieho zdravia.

 • 5
  vyborny test

  Posted by bohuslav Krtmesky on 05.05.2020

  manzelka tento test skusila a skusila postupne selektívne vysadit niektore potraviny na ktore jej vysla najvacsia intolerancia a funguje to. kazda potravinova skupina alebo potravina ma ciselne rozpatie od 0-160 to je super