null

Dovoľte jedlu stať sa vaším liekom

 

Predstavujeme novú knihu Dagmar Rakovickej Čanigovej, našej dlhoročnej partnerky pre výživové poradenstvo, ktorej sa vďaka nášmu testu potravinových intolerancií, ako sama uvádza, doslova zmenil život.
 

Špecializuje sa na potravinové intolerancie. Pomáha druhým ľuďom nájsť si nový spôsob stravovania, prípravy jedál a tvorí vlastné alternatívne recepty.

Dnes robí poradenstvo pri detegovaných potravinových intoleranciách. Založila si blog, uverejňuje recepty a užitočné informácie o potravinovej intolerancii. Od roku 2019 písala knihu, aby mohla pomôcť širokému spektru ľudí.

Kúpiť knihu...

Autorka uvádza knihu týmito slovami:
 

 

Možno aj vás trápi problém s neznášanlivosťou určitých potravín, ktorou v súčasnosti trpí až 100 miliónov ľudí na celom svete. Migrény, zhoršené prejavy porúch autistického spektra, ADHD, Crohnova choroba, syndróm dráždivého čreva, reumatoidná artritída, nadváha, neplodnosť a samovoľné potraty, premnožená kvasinka Candida, ekzémy a i.
 

Vedeli ste, že všetky tieto prejavy môžu mať súvis práve s potravinovou intoleranciou?


V mnohých prípadoch si mnohí z nás nie sú vedomí ako veľmi nás potraviny ovplyvňujú. Zvyčajne absolvujeme maratón, keď sme posielaní od špecialistu k špecialistovi a zdravotné bremeno si ťaháme dlhé roky so sebou. Bez výsledku a iba s krátkodobým zlepšením.

Do roku 2016 som to zažívala aj ja, kým som sa nerozhodla zobrať zdravie do svojich rúk. Túžila som poznať príčinu svojho ekzému, za ktorým stála práve potravinová intolerancia. Presnejšie, viac ako 30 potravinových intolerancií.
 

Skúsenosť má väčší zmysel, ak sa o ňu môžeme podeliť s ostatnými


A to ma motivovalo napísať knihu Z lásky k vlastnému telu - Dovoľte jedlu stať sa vaším liekom. Knihu, ktorá vám umožní nazerať na vlastné telo s láskou a úctou. Naučí vás opäť sa napojiť na vás samých a nepotláčať varovné signály vášho tela.
  

Čo vám prinesie táto kniha?

 
  

Kniha vám zodpovie otázky súvisiace so stravou. Vysvetlí vám na konkrétnych príkladoch rozdiely medzi potravinovou intoleranciou a potravinovou alergiou.
 
Objasní vám prečo sa nasledujúce symptómy môžu spájať s potravinovou intoleranciou:
  • Poruchy autistického spektra
  • ADHD
  • Syndróm dráždivého čreva
  • Crohnova choroba
  • Migrény
  • Obezita
  • Reumatoidná artritída
  • Ekzém
  • Candida
  • Neplodnosť a potraty
 
Vďaka knihe si nájdete cestu ako byť v súlade so svojím telom.

Naučí vás ako dovoliť jedlu stať sa vaším liekom.

Ako sa stať tvorcom a ako si dovoliť prebrať zodpovednosť za svoje zdravie a život.

Ako žiť z lásky k vlastnému telu.
 
 
 Kúpiť knihu...