null

SEPEA Elisa Screen 22 + Lepok Test potravinovej intolerancie

€100
(0) Napísať recenziu
UPC:
8588006965018
Doprava:
Doprava zdarma

Popis produktu

Presný laboratórny test, ktorý skúma Vašu reakciu na 22 potravín, vrátane orientačného testu na celiakiu - transglutaminázu. Pri tomto type testovania je krvná vzorka analyzovaná presnou laboratórnou Elisa technológiou. Ide o presné laboratórne určenie potravín ktoré zapríčiňujú zvýšenú hladinu protilátok IgG vo vašej krvi. Protilátky na transglutaminázu sú testované Elisa metódou s orientačným výsledkom (poz./neg.).

Zoznam testovaných potravín pre tento test nájdete TU.

Postup: po úhrade vám pošleme odbernú sadu SEPEA, v ktorej nájdete všetko potrebné pre jednoduchý odber kapilárnej vzorky krvi z prsta. Na oba testy stačí jeden odober vzorky. Vyplníte priloženú žiadanku a pošlete svoju vzorku podľa inštrukcií na adresu uvedenú v návode. Do 14 kalendárnych  dní odo dňa doručenia vzorky vám zašleme Elisa screen report spolu so všeobecnými inštrukciami k stravovaniu v českom alebo slovenskom jazyku. Návod k odbernej sade nájdete TU.

Varianty testu:

Tel.: 0918 621 847

-Test s odberom doma a následnou Skype konzultáciou - v cene je navyše 1h personalizovaného poradenstva Mgr. Dagmar Rakovickej Čanigovej

Informácia o testovaných potravinách a všeobecné inštrukcie k stravovaniu nemajú byť náhradou odbornej starostlivosti, môžu však zvýšiť kvalitu života.

Bližšiu smernicu, upravujúcu podmienky nakladania s krvou si môžete prečítať TU.

UPOZORNENIE !   Produkt je odberová súprava s poskytnutím služby. Vzorka sa spracováva laboratórne. Pre spracovanie je nevyhnutné podpísať informovaný súhlas so spracovaním osobných údajov na dobu nevyhnutnú pre relevantné vykonanie testu ako aj súhlas spotrebiteľa s poskytnutím služby testovania vzorky. Vyjadrením tohto súhlasu spotrebiteľ stráca právo na odstúpenie od zmluvy po poskytnutí služby. Informovaný súhlas je priložený v balení. Dodávateľ neodporúča opakovať testovanie skôr ako 12 mesiacov po zavedení diéty. Dôvodom je, že váš organizmus môže pomalšie reagovať na zmeny v stravovaní.

ŽIADAME O ZASLANIE VZORKY DO 6 MESIACOV OD ZAKÚPENIA TESTU.

Zákazníci si tiež pozerali

Zákazníci tiež hľadali