SEPEA Elisa Screen 200+ Test potravinovej intolerancie

€393,00
(4) Napísať recenziu
UPC:
8588006965056
Doprava:
Doprava zdarma

Popis produktu

Presný laboratórny test, ktorý skúma Vašu reakciu na 222 potravín (zoznam testovaných potravín pre tento test nájdete tu). Pri tomto type testovania je krvná vzorka analyzovaná softvérovou immunoassay microarray technológiou FoodPrint, ktorá dnes patrí k najpresnejším na svete. Ide o presné laboratórne určenie potravín ktoré zapríčiňujú zvýšenú hladinu protilátok IgG vo vašej krvi.

Kompenzácia príspevku poisťovní pri kúpe testov potravinovej intolerancie SEPEA Elisa Screen. V prípade, že vám vaša poisťovňa ponúka dotáciu na test potravinovej intolerancie, cenu vám dorovnáme. Kliknite sem.

Postup: Zákazníkovi zasielame odbernú sadu SEPEA, v ktorej nájdete všetko potrebné pre jednoduchý odber kapilárnej vzorky krvi z prsta. Vyplníte priloženú žiadanku a pošlete svoju vzorku podľa inštrukcií na adresu uvedenú v návode. Podmienkou realizácie testu je platba za objednaný produkt alebo službu. Pokiaľ je produkt alebo služba riadne uhradená, do 14 kalendárnych  dní odo dňa doručenia vzorky vám zašleme originálny FoodPrint report spolu so všeobecnými inštrukciami k stravovaniu v akomkoľvek svetovom jazyku. V prípade že je platba za produkt alebo službu pripísaná na účet prevádzkovateľa až po doručení vzorky, lehota 14 dní sa počíta odo dňa pripísania prostriedkov na bankový účet. Návod k odbernej sade nájdete TU.

Varianty testu:

Tel.: 0918 621 847

-Test s odberom doma a následnou Skype konzultáciou - v cene je navyše 1h personalizovaného poradenstva Mgr. Dagmar Rakovickej Čanigovej

-Test s profesionálnym odberom a následnou Skype konzultáciou - v cene je navyše 1h personalizovaného poradenstva Mgr.Dagmar Rakovickej Čanigovej

Informácia o testovaných potravinách a všeobecné inštrukcie k stravovaniu nemajú byť náhradou odbornej starostlivosti, môžu však zvýšiť kvalitu života.

Bližšiu smernicu, upravujúcu podmienky nakladania s krvou si môžete prečítať TU.

UPOZORNENIE !   Produkt je odberová súprava s poskytnutím služby. Vzorka sa spracováva laboratórne. Pre spracovanie je nevyhnutné podpísať informovaný súhlas so spracovaním osobných údajov na dobu nevyhnutnú pre relevantné vykonanie testu ako aj súhlas spotrebiteľa s poskytnutím služby testovania vzorky. Vyjadrením tohto súhlasu spotrebiteľ stráca právo na odstúpenie od zmluvy po poskytnutí služby. Informovaný súhlas je priložený v balení. Dodávateľ neodporúča opakovať testovanie skôr ako 12 mesiacov po zavedení diéty. Dôvodom je, že váš organizmus môže pomalšie reagovať na zmeny v stravovaní.

ŽIADAME O ZASLANIE VZORKY DO 6 MESIACOV OD ZAKÚPENIA TESTU.

Recenzie

 • 5
  Velmi presný intolerancný test,mám s ním skúsenosti uz 5 rokov.Ak zjem nieco z vysokopozitivnych potravín,dostanem svrbivý výsev do 1 dna,alebo do 4-5 dní silne bolesti klbov.

  Uverejnil MUDr.Emília Mayer Husková dňa 11.06.2022

  Personál je pri odbere velmi milý,výsledky dostávam za 4 az 12 dní od odberu.

 • 5
  Potravinový test

  Uverejnil Denisa dňa 01.04.2022

  Vynikajuci

 • 5
  Najlepšia investícia do môjho zdravia

  Uverejnil Dagmar, Bratislava dňa 30.09.2020

  Tento test osobne považujem za najlepšiu investíciu do svojho zdravia, akú som kedy urobila. Aj keď priznávam, že som bola zo začiatku pri jeho kúpe skeptická, pretože som nevedela, čo mám od testu a samotného výsledku očakávať. Jeho presnosť sa mi ale čoskoro potvrdila: Dlhé roky som bojovala s atopickým ekzémom, ktorý mi do dvoch mesiacov od vysadenia potravín s hraničnými a zvýšenými hodnotami na základe výsledného reportu zmizol. Stačilo iba upraviť stravu na základe tohto výsledku a výsledky sa dostavili. Test SEPEA ELISA SCREEN 200+ odporúčam preto všetkými desiatimi, pretože jeho investícia sa vám v prípade správneho dodržania eliminačnej diéty niekoľkonásobne vráti v podobe lepšieho zdravia.

 • 5
  vyborny test

  Uverejnil bohuslav Krtmesky dňa 05.05.2020

  manzelka tento test skusila a skusila postupne selektívne vysadit niektore potraviny na ktore jej vysla najvacsia intolerancia a funguje to. kazda potravinova skupina alebo potravina ma ciselne rozpatie od 0-160 to je super

Zákazníci si tiež pozerali

Zákazníci tiež hľadali