null

SEPEA Elisa Screen 220+, sprievodný online kurz a kniha Dagmar Čanigovej ako dar

€393,00
(8) Napísať recenziu
Doprava:
Doprava zdarma

Popis produktu

Komplexný test potravinovej intolerancie + ako darček hodnotný online kurz a kniha.

Ku každému zakúpenému testu SEPEA Elisa Screen 200+ vám pribalíme ako darček online kurz sprievodcu reportom testu v hodnote 79€ a knihu Dagmar Rakovickej Čanigovej "Z lásky k vlastnému telu" v hodnote 17,20€.

Presný laboratórny test, ktorý skúma Vašu reakciu na 222 potravín (zoznam testovaných potravín pre tento test nájdete tu). Pri tomto type testovania je krvná vzorka analyzovaná softvérovou immunoassay microarray technológiou FoodPrint, ktorá dnes patrí k najpresnejším na svete. Ide o presné laboratórne určenie potravín ktoré zapríčiňujú zvýšenú hladinu protilátok IgG vo vašej krvi.

Postup: Zákazníkovi zasielame odbernú sadu SEPEA, v ktorej nájdete všetko potrebné pre jednoduchý odber kapilárnej vzorky krvi z prsta. Vyplníte priloženú žiadanku a pošlete svoju vzorku podľa inštrukcií na adresu uvedenú v návode. Podmienkou realizácie testu je platba za objednaný produkt alebo službu. Pokiaľ je produkt alebo služba riadne uhradená, do 14 kalendárnych  dní odo dňa doručenia vzorky vám zašleme originálny FoodPrint report spolu so všeobecnými inštrukciami k stravovaniu v akomkoľvek svetovom jazyku. V prípade že je platba za produkt alebo službu pripísaná na účet prevádzkovateľa až po doručení vzorky, lehota 14 dní sa počíta odo dňa pripísania prostriedkov na bankový účet. Návod k odbernej sade nájdete TU.

Varianty testu:

Tel.: 0918 621 847

Informácia o testovaných potravinách a všeobecné inštrukcie k stravovaniu nemajú byť náhradou odbornej starostlivosti, môžu však zvýšiť kvalitu života.

Bližšiu smernicu, upravujúcu podmienky nakladania s krvou si môžete prečítať TU.

UPOZORNENIE !   Produkt je odberová súprava s poskytnutím služby. Vzorka sa spracováva laboratórne. Pre spracovanie je nevyhnutné podpísať informovaný súhlas so spracovaním osobných údajov na dobu nevyhnutnú pre relevantné vykonanie testu ako aj súhlas spotrebiteľa s poskytnutím služby testovania vzorky. Vyjadrením tohto súhlasu spotrebiteľ stráca právo na odstúpenie od zmluvy po poskytnutí služby. Informovaný súhlas je priložený v balení. Dodávateľ neodporúča opakovať testovanie skôr ako 12 mesiacov po zavedení diéty. Dôvodom je, že váš organizmus môže pomalšie reagovať na zmeny v stravovaní.

ŽIADAME O ZASLANIE VZORKY DO 6 MESIACOV OD ZAKÚPENIA TESTU.

Recenzie

 • 5
  vyborny test

  Uverejnil bohuslav kremsky dňa 27.07.2022

  manzelka tento test skusila a skusila postupne selektívne vysadit niektore potraviny na ktore jej vysla najvacsia intolerancia a funguje to. kazda potravinova skupina alebo potravina ma ciselne rozpatie od 0-160 to je super

 • 5
  Najlepšia investícia do môjho zdravia

  Uverejnil Dagmar dňa 27.07.2022

  Tento test osobne považujem za najlepšiu investíciu do svojho zdravia, akú som kedy urobila. Aj keď priznávam, že som bola zo začiatku pri jeho kúpe skeptická, pretože som nevedela, čo mám od testu a samotného výsledku očakávať. Jeho presnosť sa mi ale čoskoro potvrdila: Dlhé roky som bojovala s atopickým ekzémom, ktorý mi do dvoch mesiacov od vysadenia potravín s hraničnými a zvýšenými hodnotami na základe výsledného reportu zmizol. Stačilo iba upraviť stravu na základe tohto výsledku a výsledky sa dostavili. Test SEPEA ELISA SCREEN 200+ odporúčam preto všetkými desiatimi, pretože jeho investícia sa vám v prípade správneho dodržania eliminačnej diéty niekoľkonásobne vráti v podobe lepšieho zdravia.

 • 5
  Potravinový test

  Uverejnil Denisa dňa 27.07.2022

  Vynikajuci

 • 5
  Velmi presný intolerancný test,mám s ním skúsenosti uz 5 rokov.Ak zjem nieco z vysokopozitivnych potravín,dostanem svrbivý výsev do 1 dna,alebo do 4-5 dní silne bolesti klbov.

  Uverejnil MUDr.Emília Mayer Husková dňa 27.07.2022

  Personál je pri odbere velmi milý,výsledky dostávam za 4 az 12 dní od odberu.

 • 5
  Test

  Uverejnil Andrea Sojková dňa 27.07.2022

  Výsledky do týždňa

 • 5
  výsledky sa po upravení jedálnička dostavili okamžite

  Uverejnil Gabriela Fehérová dňa 27.07.2022

  Rada by som sa Vám touto cestou ešte raz veľmi pekne poďakovala za trpezlivý a ľudský prístup. Za ochotu a priestor na moje otázky. po obdržaní výsledku testov na potravinovú intoleranciu u dcérky a úprave jedálnička sa nám podarilo dosiahnuť veľké zlepšenie. Cca do 10dní od vysadenia všetkých potravín, ktoré nám vyšli v reporte so zvýšenými a vysokými hodnotami (pri teste 200+ potravín ich bolo 35) jej ekzém po dvoch rokoch trápenia úplne ustúpil. Koža sa jej v mieste krásne bez použitia akýchkoľvek podpornych prostriedkov sama zhojila. Čisto len vysadením problematických potravín. Tušili sme, že mlieko a lepok jej pravdepodobne nevyhovuje hoci po vyšetrení na alergológii k ich vysadeniu nebol dôvod. Po vysadeni týchto dvoch potravín sa nám ekzém stale nedarilo stiahnuť. Nenapadlo ma, že aj také potraviny ako zemiaky, fazuľa, kukurica (súčasť bezlepkových potravín vo forme kukuričného škrobu), sója, vajíčka, kvasnice a ich zastúpenie v mnohých iných potravinách jej môžu k ekzému prispievať. Pri alergologickom vyšetrení nám vyšla jedine alergia na kivi a zvýšený histamín. Tým sme boli vybavení.Testy mi pomohli sa zorientovať v potravinách a nastavení na liečivú stravu. Uvedomujem si, že liečba ekzému zahŕňa komplexné zmeny a cesta k vyliečeniu je veľmi individuálna, no ako som pochopila, na začiatku cesty je nastavenie stravy základ. A u nás sa vysledky po upravení jedálnička na zaklade výsledku testov dostavili okamžite.

 • 5
  200+

  Uverejnil Jana Kirschnerova dňa 27.07.2022

  Na výsledky som som čakala 2 týždne, čo je prijateľná doba.

 • 5
  Anka

  Uverejnil Anna Bridova dňa 27.07.2022

  Som rada, že aj na Slovensku je už dostupná možnosť otestovať potravinovú intoleranciu. Pre vytvorenie správneho spôsobu stravovania je dôležité poznať svoju intoleranciu na potraviny. Mali by to rešpektovať aj zdravotné poisťovne s tak znižovať chorobnosť svojich klientov. Propagáciou a preplatením testov by predišli mnohým chronickým ochoreniam a dlhodobému trápeniu bolesťami.

Zákazníci si tiež pozerali

Zákazníci tiež hľadali