null

SEPEA Elisa Screen 40 Test potravinovej intolerancie + Candida test

€133,00
(0) Napísať recenziu
Doprava:
Doprava zdarma

Popis produktu

Presný laboratórny test, ktorý skúma Vašu reakciu na 40 potravín spolu s presným laboratórnym testom ktorý skúma hladinu protilátok na kvasinku Candida Albicans z kapilárnej krvi. Pri tomto type testovania je krvná vzorka analyzovaná presnou laboratórnou Elisa technológiou. Ide o presné laboratórne určenie potravín ktoré zapríčiňujú zvýšenú hladinu protilátok IgG vo vašej krvi. 

Zoznam testovaných potravín pre tento test nájdete TU.

Postup: Zákazníkovi zasielame odbernú sadu SEPEA, v ktorej nájdete všetko potrebné pre jednoduchý odber kapilárnej vzorky krvi z prsta. Vyplníte priloženú žiadanku a pošlete svoju vzorku podľa inštrukcií na adresu uvedenú v návode. Podmienkou realizácie testu je platba za objednaný produkt alebo službu. Pokiaľ je produkt alebo služba riadne uhradená, do 14 kalendárnych  dní odo dňa doručenia vzorky vám zašleme originálny Elisa report spolu so všeobecnými inštrukciami k stravovaniu v akomkoľvek svetovom jazyku. V prípade že je platba za produkt alebo službu pripísaná na účet prevádzkovateľa až po doručení vzorky, lehota 14 dní sa počíta odo dňa pripísania prostriedkov na bankový účet. Návod k odbernej sade nájdete TU.

 

Varianty testu:

Tel.: 0918 621 847

-Test s odberom doma + sprievodný online kurz výživovej poradkyne Dagmar Čanigovej v hodnote 79€ 

-Test s profesionálnym odberom + sprievodný online kurz výživovej poradkyne Dagmar Čanigovej v hodnote 79€

Informácia o testovaných potravinách a všeobecné inštrukcie k stravovaniu nemajú byť náhradou odbornej starostlivosti, môžu však zvýšiť kvalitu života.

Bližšiu smernicu, upravujúcu podmienky nakladania s krvou si môžete prečítať TU.

UPOZORNENIE !   Produkt je odberová súprava s poskytnutím služby. Vzorka sa spracováva laboratórne. Pre spracovanie je nevyhnutné podpísať informovaný súhlas so spracovaním osobných údajov na dobu nevyhnutnú pre relevantné vykonanie testu ako aj súhlas spotrebiteľa s poskytnutím služby testovania vzorky. Vyjadrením tohto súhlasu spotrebiteľ stráca právo na odstúpenie od zmluvy po poskytnutí služby. Informovaný súhlas je priložený v balení. Dodávateľ neodporúča opakovať testovanie skôr ako 12 mesiacov po zavedení diéty. Dôvodom je, že váš organizmus môže pomalšie reagovať na zmeny v stravovaní.

ŽIADAME O ZASLANIE VZORKY DO 6 MESIACOV OD ZAKÚPENIA TESTU.

Zákazníci si tiež pozerali

Zákazníci tiež hľadali