Genetic Test Security - Health, genetický test

€403
(0) Napísať recenziu
Doprava:
Bude vypočítaná v pokladni

Popis produktu

Personalizovaný genetický analytický test s domácim odberom vzorky, ktorý ponúka informácie o vašich genetických predispozíciách na určité ochorenia. Odborníci (lekári, nutriční a športoví poradcovia a pod.) môžu tieto výsledky využiť, aby vám pomohli zmeniť životosprávu tak, aby ste podporili vaše zdravie alebo dosiahli určité ciele. 

Ak hľadáte komplexný prehľad toho, čo vám môže priniesť budúcnosť, potom je tento test určený pre vás. Tento test skúma genetické predpoklady na viac ako 50 rôznych faktorov, ktoré zahŕňajú nasledovné oblasti:

 • Kontrola hmotnosti.
 • Riziko cukrovky 2. typu.
 • Riziko obezity.
 • Kardiovaskulárne riziko (hypertenzia, hypertriglyceridémia, srdcový infarkt, cerebrovaskulárna príhoda, koronárne problémy).
 • Oxidačný stres.
 • Metabolický syndróm.
 • Kontrola určitých ďalších patologických rizík.
 • Zvýšenie / stratu hmotnosti (kontrola príjmu tukov, uhľohydrátov a ďalších živín).
 • Zmiernenie / odstránenie gastrointestinálnych ťažkostí (spojených s intoleranciou potravín).
 • Výber správneho športu na dosiahnutie požadovaných výsledkov.
 • Zlepšenie imunitného systému (vďaka správnemu príjmu vitamínov a minerálov).
 • Stravovacie návyky (nedostatok chuti do jedla, príjem živín a pocit nasýtenia)

Napriek informácii na obale odbernej sady, tento test nevyhodnotí genetické predpoklady pre ochorenie Alzheimer !!

Celý zoznam testovaných faktorov nájdete tu.

Informácie vo výslednej správe tohoto testu nenahrádzajú lekárske rady alebo odporúčania iných odborníkov.

Postup: po úhrade vám zašleme odbernú sadu, v ktorej nájdete všetko potrebné pre jednoduchý odber steru z ústnej dutiny. Prosíme o dôsledné dodržanie návodu na odber vzorky. V prípade nesprávne odobranej vzorky sa môže stať, že niektorý z parametrov nebude možné otestovať. V takomto prípade predávajúci nenesie zodpovednosť za dodanie nekompletných výsledkov testovania. Následne vyplníte priloženú žiadanku a pošlete svoju vzorku podľa inštrukcií na adresu uvedenú v návode. Do 6 týždňov odo dňa doručenia vzorky vám zašleme originálny Genetix23 report spolu interpretáciou výsledkov a odporúčaní.

UPOZORNENIE !  Produkt je odberová súprava s poskytnutím služby. Vzorka sa spracováva laboratórne. Prosíme o dôsledné dodržanie návodu na odber vzorky. V prípade nesprávne odobranej vzorky sa môže stať, že niektorý z parametrov nebude možné otestovať. V takomto prípade predávajúci nenesie zodpovednosť za dodanie nekompletných výsledkov testovania. Pre spracovanie je nevyhnutné podpísať informovaný súhlas so spracovaním osobných údajov na dobu nevyhnutnú pre relevantné vykonanie testu ako aj súhlas spotrebiteľa s poskytnutím služby testovania vzorky. Vyjadrením tohto súhlasu spotrebiteľ stráca právo na odstúpenie od zmluvy po poskytnutí služby. Informovaný súhlas je priložený v balení.

ŽIADAME O ZASLANIE VZORKY DO 3 MESIACOV OD ZAKÚPENIA TESTU.

 

Zákazníci si tiež pozerali

Zákazníci tiež hľadali